sobota, 21 grudnia 2013

Cześć, tu Sandra...

Hej c; Jestem Sandra, ale wiele osób mówi na mnie Sandał. Wiem to dziwne, ale lubię tą ksywę :D Tak naprawdę to zasługa mojego starszego kolegi, który rok temu wstawił mi link z bestów na fb, w którym właśnie były ksywy dla imienia 'Sandra'. 
W sumie to planowałam założyć tego bloga już dawno, ale jakoś nie miałam czasu (dom, szkoła, nauka i tyle). Teraz jest akurat przerwa świąteczna, więc postanowiłam się troszkę wysilić ;p Będzie on tak naprawdę o wszystkim.
Pomijając... urodziłam się 14 maja 1999 roku, więc chodzę do 2 klasy Katolickiego Gimnazjum w Kielcach. Ta nazwa może na początku odstraszać, ale szczerze nie żałuje, że tam poszłam, mimo, że zmusiła mnie do tego mama :3 Poznałam wielu wspaniałych osób i teraz zastanawiam się czy nie zostać tam w liceum. Panuje tam naprawdę miła atmosfera. 
Na ogól to słucham tego co wpadnie mi w ucho (ale głównie rapu, reggae i wszelkich hitów z radia). Nie trawię za bardzo rocka i metalu.
W sumie na początek to chyba tyle o mnie...
Mam nadzieję, że posty jakie będę tu publikowała spodobają Wam się i po kilku miesiącach może coś wyniosę z tego bloga :3
Zapraszam na mojego instagrama i tumblr'a.

Tu macie jeszcze moje zdjęcia z ostatniej sesji c;


Na dzisiaj to tyle pa pa ;*

2 komentarze:

  1. Szandra ma bloga <3 Dodaj sobie gadżet "obserwatorzy" to dodam się do czytelników :)

    http://jesseyworld.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń